AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o.

Objednat testovací jízdu

Vítáme Vás na stránkách firmy AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o.jediného autorizovaného prodejce a opravce vozů LAND ROVER v Olomouckém kraji.

Srdečně Vás zveme do našeho dealerství, kde se můžete přesvědčit nakolik plníme naše předsevzetí - poskytování služeb na špičkové úrovni s individuálním přístupem k potřebám zákazníků. Ve společnosti AUTOKOMPLEX Matějka na Vás čeká příjemný personál a samozřejmě modely značek Jaguar a LAND ROVER, které si můžete beze spěchu prohlédnout nebo vyzkoušet při testovací jízdě. Zkrátka nepřijde ani Váš vůz – ve značkovém servisu se mu dostane péče specialistů, kteří s ním budou zacházet jako v rukavičkách.

Na nákup nového vozu Vám nabídneme různé možnosti finacování. Váš současný vůz vykoupíme, případně zprostředkujeme jeho komisní prodej. Na Vaše přání Vás zastoupíme při přihlášení nového vozu do evidence.

Doufáme, že Vás spolehlivost a kvalita našich služeb přesvědčí, abyste ty méně příjemné věci, které obnáší vlastnictví vozu, nechali na nás a svůj vůz si užívali jen pro radost a užitek.

Těšíme se na setkání s Vámi!

AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o.

KONTAKT

AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o.

prodej@landrover-olomouc.cz
+420 585 433 333
+420 585 434 694
Brněnská 412/59,
Olomouc – Slavonín, 783 01

Otevírací doba

Showroom
Po – pá 8.00h – 17.00h

Dílna
Po – pá 7.00h – 17.00h

Náhradní díly
Po – pá 7.00h – 17.00h
scroll up